Kirtis dešine / Southpaw (2015)

Kirtis dešine / Southpaw (2015) online, Kirtis dešine / Southpaw (2015) internetu
Labai gera
 • Kalba:
  Lietuvių
 • Žanras:
 • Metai:
  2015
 • Trukmė:
  2h 03 min.
 • Aktoriai:
  Rachel McAdams, Jake Gyllenhaal, Forest Whitaker, 50 Cent, Naomie Harris, Miguel Gomez, Victor Ortiz, Clare Foley
 • Režisierius:

Kirtis dešine – tai sukrečianti vyriškumo istorija, kai viena akimirka gali kainuoti visą gyvenimą, o viena galimybė – jį išpirkti.

Bokso žvaigždės Bilio Hope (akt. Jake Gyllenhaal) gyvenimas primena pasaką. Jis turi viską apie ką gali svajoti žmogus – sėkmingą karjerą, gražuolę žmoną (akt. Rachel McAdams) ir žavią dukrą (akt. Oona Laurence), jaukius namus ir įspūdingą pinigų sumą šeimos sąskaitoje.

Dievinantis savo darbą, bet kasdien jame rizikuojantis sveikata ir gyvybe, Bilis, įkalbėtas žmonos, ryžtasi baigti savo karjerą: iš sporto pasaulio jis pasitrauks nenugalėtas ir pagaliau turės daugiau laiko savo šeimai.

Tačiau žmogus planuoja, o Dievas juokiasi... Netikėtame Bilio išprovokuotame konflikte žūva jo paties žmona. Palaužtas sielvarto ir keršto troškimo, paguodos jis ieško svaigaluose, tačiau kiekviena diena atneša tik dar daugiau skausmo.

Vienintelė Bilio išeitis – prisiminti nuožmų kovotojo būdą ir grįžti į ringą. Tik šįkart jam teks kovoti ne dėl medalių, o dėl savo paties gyvenimo.

Filmą apie sudėtingo likimo sportininką sukūręs režisierius Antoine Fuqua („Ekvalaizeris“, „Olimpo apgultis“) pagrindinį šios istorijos vaidmenį patikėjo vienam geidžiamiausių šiuolaikinių Holivudo aktorių – „Oskaro“ nominantui Jake’ui Gyllenhaalui („Nakties klajūnas“, „Meilė ir kiti narkotikai“, „Kuprotas kalnas“, „Donis Darko“).

скачать dle 12.1
Kirtis dešine / Southpaw (2015)Palikti komentarą
Komentuoti
Įveskite kodą iš paveikslėlio:*
Atnaujinti kodą
Deimantė
Svečias
4 Spalio 2015 21:43
0
Komentaru niekados nerašydavau,bet parašysiu.Filmas tikrai labai geras vertinu aukštu balų.Pripažystų ,net žiurėdamą filmą apsiverkiau.Manau tas filmas yra pamokantis,kad nevalia pasiduoti no winked winked rs ir sunkiausia akimirka.Tikrai visiem šį filmą rekomenduoju  nesigailėsite pažiūrėja.
Em
Svečias
21 Gruodžio 2016 13:01
0
   Žiauriai geras filmas, nesveikai! Man ir ašaros riedėjo ir adrenalinas užplūdęs buvo ne kartą :D Visiems rekomenduoju!!! 
nijolike
Narys
7 Sausio 2017 11:02
1
apgaulė! prisijungus ir sumokėjus 2,90eu neduoda parsisiųsti filmo.
Adminas
Administratorius
7 Sausio 2017 13:40
9
Citata: nijolike
apgaulė! prisijungus ir sumokėjus 2,90eu neduoda parsisiųsti filmo.
Laba diena, nežinau kur jūs mokėjote, čia nemokamai galima žiūrėti filmus online, parsisiuntimo galimybės net nėra, tuo labiau mokamos..
Prisijungti su FaceBook
Сайт где можно скачать шаблоны для dle 12 бесплатно