filmai online, filmai internetu


Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017)

0
Žiūrėti Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2017
Trukmė: 2h 09 min.
Kokybė: Labai gera
Režisierius: Bill Condon
Aktoriai: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Ewan McGregor, Emma Thompson, Ian McKellen, Hattie Morahan ...
Siužetas:
1740-aisias prancūzų rašytoja Gabrielle-Suzanne de Villeneuve parašiusi pasaką „Gražuolė ir pabaisa“ turbūt net nesvajojo, kad ši istorija gyvuos šimtmečius.

Bela (akt. Emma Watson) – miela ir kilniaširdė mergina, kuriai brangiausias pasaulyje yra jos tėtis. Šiam pakliuvus į bėdą, mergina nė nesusimąsčiusi ryžtasi pasiaukoti ir tapti Pabaisos (akt. Dan Stevens) įkaite prabangiuose jo rūmuose.

Nepaisant iš pradžių tarp jų tvyrojusio nepasitikėjimo ir baimės, Bela pamažu pradeda pažinti tikrąjį Pabaisos grožį – po siaubinga išore slypinčią didžiulę ir mylinčią jo širdį.

Tačiau vos tik jiems susidraugavus, Pabaisai iškyla mirtinas pavojus – gražuolės Belos gelbėti atvyksta medžiotojas Gastonas (akt. Luke Evans), kuris gailesčio nejaučia niekam...

Naujojoje „Disney“ studijos ekranizacijoje šįkart susipina klasikinė istorija ir pažangiausios šiuolaikinės technologijos, tad kompiuteriu sukurti magiški personažai atrodys tarsi gyvi.

Nuostabūs kostiumai, kerinti muzika, kurią sukūrė net aštuonių „Oskarų“ laureatas, kompozitorius Alanas Menkenas, ir nemari tikrosios meilės istorija užburs ir didelius, ir mažus.

Daugeliui žinomą istoriją naujam gyvenimui prikelti ryžosi režisierius Billas Condonas („Brėkštanti aušra. 1 dalis“, „Brėkštanti aušra. 2 dalis“, „Penktoji valdžia“), o ją papasakoti buvo patikėta žaviajai britei, išaugusiai „Hario Poterio“ Hermionos uniformą Emmai Watson, aktoriui, tituluotam seru, Ianui McKellenui, Kevinui Kline'ui, Ewanui McGregorui ir kitiems.
Palikti atsiliepimą

Slapyvardis:*
El. paštas:
Atsiliepimas:
Įveskite kodą: *

Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017) online, Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017) internetu, Žiūrėti Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017) online nemokamai, Žiūrėti Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017) internetu nemokamai, Žiūrėti Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017) internetu, Žiūrėti Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017) online, Žiūrėti online Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017), Žiūrėti internetu Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017), filmas Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017), filmas online Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017), filmas internetu Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017), Žiūrėti filma online nemokamai Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017), Žiūrėti filma internetu nemokamai Gražuolė ir pabaisa / Beauty and the Beast (2017)  Savaitės populiariausi  
Ryškumas / Bright (2017) online, Ryškumas / Bright (2017) internetu
Birmingemo gauja (1 Sezonas) / Peaky Blinders (Season 1) (2014) online, Birmingemo gauja (1 Sezonas) / Peaky Blinders (Season 1) (2014) internetu
FACEBOOK

Copyright © 2017. Visos teises saugomos.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų